EVOLITE ReBuild 400g

Evolite ReBuild 400g Pure to najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione w formie hydrolizowanej instant oraz l-glutamina, pozbawione jakichkolwiek wypełniaczy w postaci słodzików czy sztucznych barwników. Jedna porcja produktu dostarcza dokładnie 5g BCAA i 5g L-glutaminy.

Evolite Rebuild 400g Pure to starannie dobrana kompozycja antykataboliczna, w której skład wchodzą aminokwasy rozgałęzione oraz l-glutamina.
Prezentowany suplement przyspieszy procesy regeneracyjne, podwyższy odporność organizmu oraz poprawi zdolność koncentracji zarówno u osób, które od lat uprawiają sporty jak i osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z kulturystyką. Stosowany regularnie wyraźnie poprawia stan tkanki mięśniowej, zwiększając jej wytrzymałość i twardość.
BCAA czyli leucyna, izoleucyna oraz walina należą do grupy aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych. W dużym stopniu regulują masę tkanki mięśniowej, ponieważ ich zawartość w mięśniach waha się między 14% a 18%. To właśnie te 3 aminokwasy są w głównej mierze pożytkowane przez organizm jako źródło energii w sytuacji gdy nakłady glukozy się wyczerpują. BCAA wykazują zarówno działanie antykataboliczne jak i anaboliczne.
L-glutamina jest to jeden z ważniejszych aminokwasów, ponieważ jego zawartość w całej puli aminokwasów w organizmie ludzkim wynosi ok. 40%. L-glutamina odpowiedzialna jest za prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego oraz trawiennego.

  • Opóźnienie uczucia zmęczenia zarówno fizycznego jak i psychicznego wywołanego treningiem
  • Utrzymanie poziomu glikogenu mięśniowego jak i wątrobowego podczas wysiłku fizycznego
  • Zwiększenie procesu syntezy białek do mięśni
  • Obniżanie aktywności białek odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej
  • Zwiększenie ilość mocy całkowitej generowanej podczas treningu
  • Obniżenie zmęczenia mięśniowego odczuwanego 48h po treningu
  • Wsparcie pracy jelit
  • Ochrona mięśni
  • Ochrona tkanek mięśnia sercowego

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

DAWKOWANIE

Spożywać raz dziennie, 10 gramów proszku rozpuścić w szklance wody i wypić. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ilość porcji w opakowaniu: 40

One thought on “EVOLITE ReBuild 400g

Comments are closed.